Heimadystir

  Dagfesting Kl. Kapping Dystur Vøllur Dómari Viðmerking
  21.04 kl. 9.00 U 13 Dreingir EB/Streymur b - K͍ a, HB c og B68 a Margáir Mikkjal Hellisá Smuelsen og David Vang Bólkur c FLUTT FRÁ 24.MARS
  21.04 kl. 9.00 U 8 Dreingir EB/Streymur b og c - 07 Vestur b, Víkingur a, Íf a og B36 c og d Eiði Bólkur B
  21.04 kl. 10.30 U 13 Gentir EB/Streymur b - 07 Vestur b, B36 b og B71 Eiði Bólkur C FLUTT FRÁ 24.MARS
  21.04 kl. 10.30 U15 Dreingir EB/Str A - NSÍ A Margáir Hans Joensen, Rói Olsen og Teitur Kruse Johansen Innleiðandi bólkur A
  21.04 kl. 12.30 U 13 Gentir EB/Streymur a - B36 a, TB a, Skála a og Vikingur a Eiði Bólkur B
  21.04 kl. 12.30 U 11 Gentir EB/Streymur a og B - B68 a og b, Giza Hoyvík b, FC Suðuroy a og Skála a Margáir
  21.04 kl. 15.00 U15 Dreingir EB/Str B - HB C Margáir innleiðandi bólkur A hálvan vøll
  22.04 kl. 18.00 2. Deild kvinnur EBS/Skála - Giza/Hoyvík Margáir

Útidystir

  Dagfesting Kl. Kapping Dystur Vøllur Dómari Viðmerking
  21.04 kl. 9.00 U 13 Dreingir 07 Vestur a - EB/Streymur a, Giza Hoyvík a og HB a Sandavágur Bólkur A FLUTT FRÁ 24.mars
  21.04 kl. 9.00 U 7 Dreingir B68 a og b - EB/Streymur a og b, HB b og Víkingur c og d Svangaskarð Bólkur B
  21.04 kl. 10.00 U 13 Dreingir MB a - EB/Streymur c, Giza Hoyvík b, HB f og Skála b Miðvágur Bólkur H
  21.04 kl. 10.30 U 9 Dreingir NSÍ a og b - EB/Streymur a, HB a og b og 07 Vestur a Runavík - við Løkin Bólkur B
  21.04 kl. 10.00 U 9 Dreingir AB - EB/Streymur b og B71 Argir Bólkur F
  21.04 kl. 10.00 U15 Gentir Víkingur - EB/Str Gøtu Innleiðandi bólkur B
  21.04 kl. 11.00 U 7 Dreingir 07 Vestur a - EB/Streymur a, B36 og b, HB a, NSÍ a og AB a og b Sørvágur
  21.04 kl. 13.00 U 9 Gentir TB a - EB/Streymur a, HB a og B og Víkingur a og b Tvøroyri Bólkur D
  21.04 kl. 13.00 U 8 Dreingir 07 Vestur a - EB/Streymur a, NSÍ a, HB a og B36 a og b Sørvágur Bólkur A í
  21.04 kl. 15.30 3. Deild menn TB/FCS/Royn - EB/Str B Tvøroyri
  21.04 kl. 17.30 3. Deild menn B71 - EB/Str A Sandi
  21.04 kl. 17.30 Old Boys 35 ár NSÍ a - EB/Streymur, B68, B36 og TB/FCS/Royn Runavík - við Løkin
  21.04 kl. 18.00 2. Deild menn B68 - EB/Str Svangaskarð Jóhan S Ellingsgaard
  21.04 kl. 18.00 U18 Gentir B36 - EBS/Skála Havn - B36 Á Tórsvølli
  22.04 kl. 13.00 Betri-deildin kvinnur B68 - EBS/Skála Svangaskarð Kristian Gunnar Joensen Dystur í steypakappingini
  22.04 kl. 15.00 Betri-deildin menn KÍ - EB/Str Klaksvík Jóhan Hendrik Ellefsen
  22.04 kl. 17.5 U21 KÍ A - EB/Str Klaksvík Dia Lamhauge
  25.04 kl. 16.00 Løgmanssteypi Undrið - EB/Str Havn